Bakar 18. srpanj 2022. K.V.

Pizzeria Na Piketu osvojila prvo izdanje turnira na Hreljinu

Pobjednik 1. Hreljina je Pizzeria Na Piketu, koja je u finalu bila bolja od Tiskare 2MB. 3. mjesto osvojio je Build project- Vrbovsko, pobjedom protiv MNK Jadranovo.

1. Malonogometni turnir Hreljin, koji je proteklog tjedna na igralištu Osnovne škole Hreljin okupio 24 ekipe, završio je velikim slavljem domaćina. Naime, Pizzeria na Piketu u finalu je slavila protiv Tiskare 2MB (4-1). U susretu za 3. mjesto Build project- Vrbovsko je bio bolji od MNK Jadranovo (7-1).

Filip Znamenaček (Pizzeria Na Piketu) najbolji je strijelac i igrač premijernog izdanja turnira, a najboljim vratarom proglašen je Nikolas Bilen (Pizzeria Na Piketu). U najboljoj petorci turnira još su Mirzet Dizdarević (Tiskara 2MB), Matteo Šepić (Pizzeria Na Piketu) i Mario Smolčić (Tiskara 2MB).

1. Malonogometni turnir Hreljin organizirala je Pizzeria “Na Piketu”, pod pokroviteljstvom Grada Bakra, TZG Bakra i Konobe Fran Krsto Frankopan iz Kraljevice.