Bakar 17. ožujak 2019.

Škrljevo u Mavrincima “srušilo” jaku Cedevitu

Košarkaši Adria Oil Škrljeva u Mavrincima su, u susretu 17. kola HT Premijer lige, svladali Cedevitu s visokih 79:61. Škrljevčani su do važne pobjede došli sjajnom igrom u posljednjoj četvrtini susreta, u kojoj su slavili s 28:10.

Važne bodove protiv jake Cedevite upisali su košarkaši Adria Oil Škrljeva večeras u Mavrincima pred oko 600 gledatelja. Do visoke pobjede 79:61 “Zelene” su predvodili Uljarević s 19, Ušić s 15 i Barnjak s 13 koševa.

Zanimljivo Škrljevo i Cedevita u posljednju su dionicu susreta ušli izjednačeni, rezultatom 51:51. No, u zadnjoj su četvrtini domaći košarkaši, zahvaljujući sjajnoj obrani, slavili s velikih 28:10 i tako došli do značajne pobjede nad uglednim suparnikom.

Košarkaši Adria Oil Škrljeva trenutno se nalaze na devetom mjestu HT Premijer lige, sa sedam pobjeda i deset poraza.