Kostrena 14. veljača 2017.

Mladi hrvatski nogometaši slavili protiv Španjolaca

Hrvatska nogometna reprezentacija do 17 godina slavila je u Žuknici protiv vršnjaka iz Španjolske s 2:1. Prva je to od dvije međunarodne utakmice koje će mladi Hrvati i Španjolci odigrati u Kostreni.

Hrvatska U-17 reprezentacija u Kostreni je danas ugostila vršnjake iz Španjolske, ujedno jednu od najboljih svjetskih reprezentacija, u sklopu piprema za Europsko prvenstvo što se početkom svibnja igra u Hrvatskoj.

Naši su reprezentativci poveli već u 10 minuti zgoditkom Marina s bijele točke. Na 1:1 je poravnao Salomon samo osam minuta kasnije, a konačan je rezultat postavio Hanuljak u 22. minuti. Spomenuti svakako treba i sjajnog domaćeg vratara Dominika Kotarskog, koji je u 13. minuti obranio jedanaesterac Španjolcima.

Današnji susret je prva od dvije planirane pripremne utakmice između Hrvatske i Španjolske. Priliku za uzvrat Španjolci imaju u četvrtak (16.02.) s početkom u 11:30.