Kostrena 15. listopad 2023. Klaudio Vrančić

Prvak u Kostreni "zaledio" DepoLink Škrljevo na -36

Košarkaši DepoLink Škrljeva u Kostreni su, u 4. kolu Favbet Premijer lige, poraženi od Zadra s visokih 108-72

U 4. kolu Favbet Premijer lige košarkaši DepoLink Škrljeva u Kostreni su večeras ugostili Zadar. Aktualni prvak dominantno je ušao u susret te je već nakon prve četvrtine (28:11) bilo jasno da Zelene čeka izuzetno teška večer.

U drugoj (27:25) i trećoj (21:16) “dionici” Zadrani su nastavili kontrolirati susret, da bi u posljednjih deset minuta (32:20) i mlade nade potvrdile razliku u kvaliteti, postavivši konačnih 108-72 i “zaledivši” DepoLink Škrljevo na -36

Najučinkovitiji u redovima gostiju bio je Vujačić s 29 koševa, dok je kod domaćina najbolji ponovno bio Uljarević, koji je postigao 17 koševa. Zadar je tako stigao do svoje četvrte ovosezonske pobjede, dok su Zeleni pretrpjeli treći poraz.