Kraljevica 27. lipanj 2023. K.V., foto: M.Klement

Šmričani izvrsni na prvenstvu u Križevcima

Zapaženi nastupi članova Moto kluba “Šmrika Racing Team” na “Nagradi Križevaca 2023”

Na Međunarodnom otvorenom prvenstvu Hrvatske “Nagrada Križevaca 2023” sudjelovali su i vozači Moto kluba “Šmrika Racing Team”: Dorian Velić, Filip Čandrlić i Matija Juriša.

U Klasi No Limit natjecali su se Dorian Velić i Matija Juriša, koji zbog tehničkog kvara na motoru nije završio utrku. Dorian Velić osvojio je 1. mjesto i ostvario rekord staze u Križevcima u spomenutoj klasi.

U Klasi Skuteri 50 natjecao se Filip Čandrlić i osvojio 3. mjesto. Dio ekipe MK Šmrika Racing Team na Otvorenom prvenstvu Hrvatske bili su i glavni mehaničar Goran Kučan i njegov asistent Matej Ivošić te predstavnici kluba Mauro Marohnić i Marino Ahel čijom zaslugom su skuteri sigurno stigli na odredište.

Pred ekipom MK “Šmrika Racing Team”, kojem je ovo prva natjecateljska sezona u cestovnim moto utrkama, je još jedan natjecateljski vikend na Prvenstvu Hrvatske u Novoj Rači.