Jelenje 30. rujan 2015.

Rijeka i Rječina uveličali feštu

Nogometaši Rijeke gostovanjem kod Rječine uveličali su nogometnu feštu u Dražicama povodom dana Svetog Mihovila, zaštitnika Općine Jelenje. Odavno je poznato da Grobnik voli Rijeku, a oko šesto ljudi došlo je svjedočiti lokalnom derbiju unatoč jakoj buri koja je 90 minuta "šibala" bez prestanka.

Posebno zanimljiv bio je uvod u utakmicu kada su Anas i Ahmad Sharbini na travnjak istrčali u ulozi kapetana Rijeke odnosno Rječine. Nakon bratskog pozdrava krenula je i utakmica u kojoj je Rječina dobro parirala, a Rijeka je povela u 33. minuti upravo golom Sharbinija nakon ubačaja Bajića.

Sharbini je asistirao Jugoviću za drugi pogodak na utakmici, dok je u 65. minuti Bezjak iskoristio upornost Moisesa koji se izborio za jednu loptu, zaobišao vratara Sroka i proigrao Bezjaka kojem je preostalo gurnuti loptu u mrežu - 0:3. Konačnih 0:4 postavio je Jugović u 68. minuti.

Rezultat je bio u drugom planu, najmlađi su kao i uvijek čekali svoj trenutak za autogram ili zajedničku fotografiju za uspomenu. Ljubav Grobnika prema HNK Rijeka i dalje traje.

Izvor: nk-rijeka.hr